Budowa basenu przydomowego – Baseny ogrodowe – technika basenowa, budowa i serwis

Baseny przelewowe

Strona główna / Baseny przelewowe

Ceny już od:

125000zł

Domowe baseny przelewowe

Baseny przelewowe wypełnione są w całości wodą, aż po sam koniec ścian, co może dawać wrażenie efektu lustra wody. Baseny przelewowe charakteryzują się  rynnami przelewowymi. które znajdują się dookoła basenu, do których wpadają zanieczyszczenia wraz z wodą.Specjalny zestaw rurociągów dostarcza grawitacyjnie wode do zbiornika wyrównawczego, który znajduje się pomiędzy systemem filtracji a basenem.

Przefiltrowana woda wraca z powrotem do basenu przez specjalne dysze denne, jednocześnie automatycznie zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń na dnie basenu. Dzięki mechanizmowi przelewowemu wszelkie brudy zbierają się na powierzchni basenu i równomiernie spychany z powierzchni do rynien przelewowych, tym samym bardzo łatwo pozbywamy się zanieczyszczeń.

Korzyści i wady basenu przelewowego

Dzięki naszemu systemowi montażu możesz cieszyć się swoim basenem w ciągu zaledwie kilku dni

Możesz zaoszczędzić do 50% na realizacji projektu, kupując basen od nas. Możesz wykorzystać te oszczędności na wyposażenie basenu dodatkowymi udogodnieniami lub dekoracjami. Mamy ponad 70 modeli basenów do wyboru, więc na pewno znajdziesz basen idealny dla siebie. Mamy też ponad 50 000 pomysłów na aranżacje basenu, więc możesz stworzyć basen dokładnie taki, jak chcesz. Nasi specjalnie przeszkoleni konsultanci pomogą Ci w stworzeniu projektu Twojego basenu. Wykonają bezpłatne i spersonalizowane badanie wdrożeniowe, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

Obrzeża basenowe z systemem przelewu

Lustro wody w basenie przelewowym sięga aż do górnego brzegu, co daje wrażenie nieskończoności.

Baseny przelewowe to nie tylko piękne, ale także bardzo wydajne. Dzięki swojej konstrukcji, która umożliwia równomierne odprowadzanie zanieczyszczeń do filtracji, baseny przelewowe są łatwe do utrzymania w czystości. Dlatego są często wykorzystywane w miejscach publicznych i w obiektach komercyjnych.

01

12 Lat gwarancji

12-letnia gwarancja na baseny jest gwarancją, że basen będzie wolny od wad materiałowych i wykonawczych przez 12 lat od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie części basenu, w tym zbiornik, ściany, dno, płytę basenową, pokrywę i filtr. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą, zaniedbaniem lub nadużyciem. W przypadku wystąpienia wady w okresie gwarancyjnym, klient jest uprawniony do bezpłatnej naprawy lub wymiany wadliwej części.

5 Dni montażu

Pierwszym krokiem jest planowanie i projektowanie basenu. W tym kroku należy określić wielkość, kształt, głębokość, lokalizację i styl basenu. Po zaprojektowaniu basenu należy przygotować teren. W tym kroku należy usunąć wszelkie drzewa, krzewy i inne przeszkody. Po przygotowaniu terenu należy zamontować basen. Po zamontowaniu basenu należy go wypełnić wodą. Po napełnieniu basenu wodą należy go przetestować i uruchomić. W tym kroku należy sprawdzić działanie filtrów, pomp i innych urządzeń basenowych. Należy również sprawdzić pH wody i poziom chloru.

02

16 zamontowanych basenów

03

Jeśli masz jakieś pytania

Skontaktuj się z nami!

SOLUTIONS S.C.

Jesteśmy dla Was od 2008r roku!

 

Dane kontaktowe

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Solutions S.C. Martyn Strzyżewski, Kamil Witkowski

Copyright © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone